Banner

Praha 1 pořádá Setkání s kulturou

18.05.2017 | PRAHA | PRAHA 1 |

Pravidelné setkání s kulturou pořádá pro seniory Městská část Praha 1. Všichni senioři s trvalým bydlištěm v této městské části dostanou vstupenky zdarma, a mnoho z nich chodí na tato setkání pravidelně a velmi si ho pochvalují. Program je vždy pestrý: někdy je to jazz, někdy divadelní představení a někdy si senioři mohou dokonce i zatančit. Setkání se vždy konají v Malostranské besedě.

Senioři z Prahy 1 si mohli užít další oblíbené setkání s kulturou. Jde o tradiční akce, které pořádá každý měsíc MČ Praha 1 společně se Střediskem sociálních služeb. Pokaždé se snaží pro seniory připravit zajímavý program na jiné téma. Někdy je to koncert nebo divadelní představení, jindy třeba taneční odpoledne.

"Každý rok tady děláme koncert pro seniory Prahy 1. Přizpůsobujeme pro ně repertoár, hrajeme dixieland. Vždy se sem těším, protože je tady úžasná atmosféra," řekla jazzová zpěvačka, Eva Emingerová.

Senioři si podobné akce opravdu velmi užívají.

anketa

"Z odezvy, kterou tady na jednotlivá vystoupení či koncerty máme, dokážeme usoudit, co se našim seniorům líbí a o co by měli zájem," řekl Filip Kračman, radní MČ Praha 1.

Kromě tradičního setkání s kulturou pořádá MČ Praha 1 pro seniory také řadu výletů a nebo plavbu po Vltavě. 

PR

LEO Expres očekává zájem o linku na Lipno

Alena Vitásková představila novou knihu Solární baroni

Andrej Babiš prezentoval svou novou knihu

Češi představují světově unikátní projekt