Banner

Rodinné KAMPování bylo v indiánském duchu

16.06.2017 | PRAHA | PRAHA 1 | Jana Schillerová

Na pražské Kampě se konalo rodinné kempování. Akce pro celou rodinu byla tentokrát ve znamení indiánů. Děti plnily nejrůznější úkoly, za které dostaly odměnu, na své si ale přišli i rodiče nebo psí mazlíčci.

Rodinné KAMPování pro všechny je jednou z městských akcí, kterou pravidelně pořádá Praha 1. Den plný zábavy nabídl bohatý program pro malé i velké.

"Je tady 8 stanovišť, které nejsou přesně označeny, je to na indiánské stezce, takže je na dětech, aby si je našly. Jsou blízko u sebe, takže to není moc těžké. V případě, že splní všechny úkoly, tak dostanou drobnou cenu," řekl Filip Kračman, radní MČ Praha 1.

anketa

Kdo vyrazil na Kampu, mohl se mimo indiánské stezky, skákacího hradu a malování na obličej těšit i na opékání špekáčků. Akce se mohl zúčastnit opravdu každý.

"Koneckonců jsem i pozoroval, že mnoho školních výletů z mimopražských lokalit, aby dětem ukázali krásu Prahy, si myslím, že kromě těch památek, tak ocení takovou tu přírodní krásu Kampy, proto je tady připravené to zábavné odpoledne," řekl Oldřich Lomecký, starosta MČ Praha 1.

"My jsme přijeli až ze Západních Čech a přivezli jsme dvě třídy, aby se některé děti poprvé podívaly do Prahy. Najednou jsme tady objevili, že se tady něco chystá, takže sem děti okamžitě vletěly a vidíme, že jsou z nich indiáni. Za to bychom asi MČ poděkovali, že se tady teda dělá jednak pro vaše obyvatele a jednak že jsme se mohli i my "Chebané" aspoň na chviličku zúčastnit. Takže děkujeme a příště na Kampě zase," řekla Eva Kočová, učitelka 6. ZŠ Cheb.

Rodinné KAMPování přálo i domácím mazlíčkům, vyzkoušet si mohli agility. Pro rodiče byly připraveny deky k zapůjčení a živá hudba. 

PR

LEO Expres očekává zájem o linku na Lipno

Alena Vitásková představila novou knihu Solární baroni

Andrej Babiš prezentoval svou novou knihu

Češi představují světově unikátní projekt