Banner

LEO Expres očekává zájem o linku na Lipno

29.06.2017 | PRAHA | Ostatní | PR článek

Leo Express očekává zájem o linku na Lipno. Ta odjíždí z Florence každé ráno v 8:15 směr Jižní Čechy a podle odhadů vedení společnosti bude v létě velmi vytížená. Tento spoj totiž přepravuje cestující do kempů a stanic, kam míří turisté a vodáci. Například Zlatá koruna nebo Český Krumlov. Proto nově na trase zavedl přepravu jízdních kol.

Takto oznamuje stevardka cestujícím každé ráno v 8:15 odjezd Leo Expressu směr Jižní Čechy. Konečná stanice této linky, Lipno, naznačuje, že v letní sezoně půjde o jednu z nejvytíženějších a nejfrekventovanějších linek této společnosti.

"Cílí především na turisty a sportovce, protože zastavujeme na zastávkách oblíbených vodáckých destinací," řekla Kateřina Veitová, tiskový mluvčí Leo Express.

"Linka zastavuje v zastávkách Zlatá Koruna, Český Krumlov, Rožmberk nad Vltavou, Vyšší Brod a Lipno nad Vltavou," řekla Kateřina Veitová.

"Teď nám jezdí hodně lidí. Začínají dovolené, hodně s námi jezdí vodáci," řekla Jaroslava, stevardka.

Cestující jsou s provozem této linky velmi spokojeni. Výhodou jsou pak také pro vodáky slevy v kempech.

"Ve vybraných kempech po předložení jízdenky z téhle linky dostanou zákazníci 10% slevu na půjčovnu lodí," řekla Kateřina Veitová.

Tato linka je v provozu již delší dobu, ovšem jako novinku pro letošní sezonu zavedla přepravu kol.

"Cestující mají možnost naložit kola, jet do Krumlova, udělat si výlet s rodinou," řekl Vít Vojtěch, pracovník Leo Express.

Leo Express má pro kola 4 místa, proto doporučuje všem cestujícím během letní sezony, aby si pro kolo včas pořídili rezervaci.

PR

LEO Expres očekává zájem o linku na Lipno

Alena Vitásková představila novou knihu Solární baroni

Andrej Babiš prezentoval svou novou knihu

Češi představují světově unikátní projekt