Banner

Praha 10 přivítala jaro

26.03.2017 | PRAHA | PRAHA 10 | Věra Dušková

Praha 10 vítala jaro. Slavnost na Kubánském náměstí o víkendu přilákala nejen místní obyvatele, ale také návštěvníky z jiných městských částí nebo mimopražské výletníky - a to hlavně rodiny s dětmi. Užívali si dětský program, příjemnou muziku i zabíjačkové pochoutky. Ženy si navíc odnesly i dárek.

Do ulic města nenávratně vešlo jaro. Na Praze 10 ho vítali ve velkém stylu. Na tradiční jarní slavnosti se sešly spousty lidí. Spokojeni byli jak vyznavači klasické české kuchyně, tak i milovníci hudby. Na ženy pak čekalo milé překvapení v podobě rozkvetlého dárku.

"Nejde jenom o rozdávání kytiček. Jde o to, aby lidé navštívili naše místo, kde se konají tradiční farmářské trhy. Dnes se nám opravdu zadařilo. Svítí sluníčko, je teplo, a jak vidíte, nedá se tady pomalu ani hnout," řekl Michal Narovec, radní MČ Praha 10.

Mezi davy jsme našli i jednoho velmi známého vtipálka. Prý ho přivedly ryze politické důvody.

"Já bych chtěl kandidovat do zastupitelstva Prahy 10. Já bych dělal vlastně všechno. Myslím, že můžu být ve vrátnici, a můžu být samozřejmě i na půdě, mně je to jedno. Do nějaké dozorčí rady bych si přál," řekl Michal Suchánek, herec.

Z návratu jara se lidé na Kubánském náměstí radovali až do pozdního odpoledne. Asi nejvíc si užívali vystoupení sourozenců Ulrychových.

PR

LEO Expres očekává zájem o linku na Lipno

Alena Vitásková představila novou knihu Solární baroni

Andrej Babiš prezentoval svou novou knihu

Češi představují světově unikátní projekt