Banner

Sportovní areál Jedenáctka je populární

18.04.2017 | PRAHA | PRAHA 11 | Lenka Pechalová

V Praze 11 na Chodově můžete navštívit sportovní plavecký areál Jedenáctka. Kromě vodních sportů tento areál nabízí také třeba aqua aerobic. aquaSmovey nebo aquagymstick. Nově bude nabízet také klasické masáže.

V Praze 11 na Chodově se nachází sportovní areál Jedenáctka. Pro návštěvníky je zde k dispozici 25 metrový bazén, 4 malé bazénky pro děti a vodní svět s tobogánem. Kromě klasických plaveckých kurzů pro děti i dospělé se zde konají také závody v plavání.

"Každý rok se u nás konají závody aliance dětského plavání. Aliance dětského plavání sdružuje kluby dětí, které plavou rekreačně jednou v týdnu. Zúčastňuje se zhruba 200-250 plavců a také se nám daří už třetím rokem hostit Prague Aquatlon," řekla Klára Klápová, ředitelka sportovního areálu Jedenáctka.

Od října roku 2015 zde funguje plavecký oddíl Sportovní klub ASC. Plavci tohoto klubu se mohou těšit nemalými úspěchy.

"Máme za sebou už docela pár hezkých výsledků, děti nám začaly závodit a máme několik přeborníků Prahy a máme dokonce už přebornici Středočeského kraje. Dokonce se nám po tak krátké době děti účastní pohárových soutěží, což je obdoba Mistrovství republiky," řekl Michal Andres, trenér Sportovního klubu ASC.

Plaváním ale vodní sporty v areálu Jedenáctka rozhodně nekončí. Navštívit zde můžete také aqua aerobic, aquaSmovey nebo aquagymstick.

"Máme tady i cvičení pro těhotné ženy, jak ve vodě, tak i v tělocvičně se specializovanou lektorkou, která jim dává i rady, jak na případný porod," řekl Michal Andres, trenér Sportovního klubu ASC.

Kromě vodních sportů můžete v přilehlé sportovní hale navštívit lekce jumpingu, TRX nebo funkčního tréninku. Poté se zrelaxovat ve wellness zóně nebo saunovém světě, kde můžete vyzkoušet účinky finské nebo aroma sauny.

"V saunách probíhají ceremoniály, kdy máme zaškolené dva pracovníky, kteří navštěvují i soutěže v takzvaném máchání ručníku, v těch se soutěží i na úrovni Mistrovství světa," řekl Michal Andres, trenér Sportovního klubu ASC.

Těšit se můžete na nové masérské studio, které bude již brzy nabízet klasické masáže. Přístup do sportovního areálu je bezbariérový a otevřeno je každý den. 

PR

LEO Expres očekává zájem o linku na Lipno

Alena Vitásková představila novou knihu Solární baroni

Andrej Babiš prezentoval svou novou knihu

Češi představují světově unikátní projekt