Banner

Radotín slavil Velký dětský den

28.05.2017 | PRAHA | PRAHA 16 | Barbara Kirchnerová

Velký dětský den ve znamení strašidel uspořádala pro své malé občany Praha 16. Na akci tak nechybělo divadelní představení, projížďka na strašidelných lodí a spoustu další zábavy. Zkrátka areál radotínského Biotopu ovládla zábava a strašidla.

V areálu přírodního Biotopu v pražském Radotíně bylo veselo. Slavil se tam totiž velký dětský den, a tak nechybělo spoustu zábavy a zážitků.

"Je tady stanoviště, kde děti mohou střílet z paintballové zbraně, mohou si vyzkoušet svou zručnost na různých stanovištích, kde jsou různé dílničky. Mohou si vyzkoušet svou kreativitu při vstupech, které jsou na pódiu, protože vidíte, že tady probíhá i souvislý program na pódiu, takže si myslím, že ta nabídka je velice pestrá," řekl Karel Hanzlík, starosta MČ Praha 16.

"Ta vodní plocha se dá využít, v tomto počasí se hodně využívá, vidíte sami. Jak na kanoích nebo se i koupou," řekl Jan Banák, provozovatel Biotopu Radotín.

Dětský den se v Radotíně koná už 11. rokem a oblíbený je jak u dětí, tak i jejich rodičů a prarodičů.

anketa

Radotín už teď připravuje i další akce, a to třeba hned v sobotu 3. června, kdy tudy pojede královský průvod císaře a krále českého Karla IV. na hrad Karlštejn, a 17. června se zase můžete těšit na Radotínskou neckyádu. 

PR

Andrej Babiš prezentoval svou novou knihu

Češi představují světově unikátní projekt

Oční klinika DuoVize je jedničkou ve svém oboru

Plynárenské muzeum prožilo rušnou noc