Banner

Kinobus dojel na koupaliště Ládví

08.08.2017 | PRAHA | PRAHA 8 | Nela Štefanová

Již desátým rokem vyjíždí do vybraných pražských lokalit v rámci letního turné Kinobus. Tentokrát dojel na Prahu 8 a opět nabízí bezplatné promítaní jak českých, tak zahraničních snímků.

Pojízdné kino DP hl.m.Prahy přijelo na koupaliště Ládví, které je přes den otevřeno veřejnosti.

"MČ Praha 8 v rámci akce Léto na Praze 8 připravila týden, kdy bude promítat Kinobus od Dopravních podniků, takže jsme připravili jeden film pro děti a tři filmy pro dospělé, takže mohou přijít ve večerních hodinách i na netradiční místo na letní kino," řekla Jana Solomonová, radní MČ Praha 8.

Kinobus nabízí 200 míst k sezení, půjčovnu dek nebo občerstvení.

"Funguje tak jako asi každé letní kino, které diváci určitě znají. To znamená, že se přijede na místo činu, vybalí se vše potřebné, to znamená u nás lavičky, plátno, závaží, kompresory, dráty, elektrika a podobně. Vše se připraví, nafoukne, naladí, zaostří a pustí se film," řekl Jan Štojdl, marketingový specialista DP hl.m.Prahy.

"My jako provozovatelé to vítáme, protože díky tomu, že za léto se nám zatím nijak nepoštěstilo, tak to určitě bereme jako zviditelnění celého areálu s tím, že sem zavítají i návštěvníci, kteří do teď o našem koupališti nevěděli," řekl Radek Segmüller, provozovatel koupaliště Ládví.

Na koupališti Ládví bude Kinobus promítat filmy ve večerních hodinách do 10. srpna. Poté se přesune do Prahy 4. 

PR

LEO Expres očekává zájem o linku na Lipno

Alena Vitásková představila novou knihu Solární baroni

Andrej Babiš prezentoval svou novou knihu

Češi představují světově unikátní projekt