DM drogerie v DBK Budějovická se rozšířila

  • 21. září 2018,
  • 13:33

Drogerie DM v obchodním centru DBK Budějovická dostala novou podobu. Tato prodejna se totiž rozšířila o 100 metrů čtverečních. Díky tomu může nabídnout širší sortiment. Zákazníci si tak mohou vybrat z více jak 10 tisíc produktů.

Stáhnout video
Reklama

Drogerie DM v OC DBK Budějovická dostala novou podobu. Prodejna prošla rozsáhlou rekonstrukcí a rozšířila se o 100 metrů čtverečních. Díky tomu mají zákazníci možnost vybírat ze širšího sortimentu zboží. 

"Momentálně máme na prodejně péči o vlasy, kde najdeme spoustu šamponů. Máme stylingové produkty. Prodáváme také velmi široký sortiment čistících a pracích prostředků, výrobků pro domácnost. Máme velmi široký sortiment dekorativní kosmetiky, ať už vlastní nebo světové značky," řekla Zuzana Kellnerová, vedoucí prodejny.

V DM drogerii seženete pestrou škálu produktů. Nabídka zahrnuje i potřeby pro nejmenší. 

"Nabízíme široký sortiment v péči o děti, ať už jsou to plenky nebo různé mycí gely," řekla Zuzana Kellnerová.

V této prodejně neseženete jen dekorativní a pečující kosmetiku ale také třeba zdravou výživu a potraviny, které respektují alergiky.

"Ať už je to značka DM Bio, ve které nalezneme spoustu produktů na vaření. Máme kečupy, rajčatové protlaky, bio mouky," řekla Zuzana Kellnerová.

Obchod nabízí ale i doplňkové služby, díky kterým se nemusíte zbytečně zdržovat ve specializovaných obchodech. Mezi ně patří pořizování fotografií nebo dětský koutek.

"Přidali jsme nově i hrací prvky pro děti, jako je kostka a koník. Máme tedy dětský koutek, kde si mohou děti pohrát během toho, co rodiče nakupují," řekla Zuzana Kellnerová.

Z drogerií DM můžete sbírat i věrnostní body. Za každých 25 korun obdržíte 1 bod. 

"Podle počtu nasbíraných bodů je jim na kartu nahrávána sleva. Zároveň mají zákazníci k dispozici tzv. eKupony, které násobí body a umožňují jim na ty slevy dosáhnout rychleji," řekla Zuzana Kellnerová.

Tuto prodejnu můžete navštívit každý všední den od 8:00 do 20:00 a o víkendu od 9:00 do 19:00.

Reklama

Mohlo by Vás zajímat


Dnešní premiéry

Nejčtenější zprávy

Reklama

PR články

Více PR článků
Zavřít reklamu