Kadeřník Tomáš Arsov otevřel nový salón

  • 20. června 2019,
  • 11:06

Už druhý salón otevřel v Praze kadeřník Tomáš Arsov. Péči jeho zaměstnanců a přírodní kosmetiky si dopřávají herci, zpěváci i modelky. Sám ale tvrdí, že u něj každý najde vysokou kvalitu za příznivé ceny.

Reklama

S velkou slávou otevřel kadeřník Tomáš Arsov v Praze svůj druhý luxusní salón. Ten po několika letech doplní už fungující salón V Jámě.

"Přirovnávám to trochu k porodním bolestem a k narození dítěte, protože to bolí, je to všechno těžké, výsledek je ale hezký a je to takové moje druhé dítě," řekl Tomáš Arsov, kadeřník.

Kadeřníci v novém salónu budou využívat speciální přístroje a světoznámé kosmetické značky včetně přírodní kosmetiky Tomáše Arsova, kterou chválí i modelka Dominika Myslivcová.

"Když si umyju hlavu, mám pocit jako bych zrovna šla od kadeřníka, i když si ji myju sama doma," řekla Dominika Myslivcová, tvář kosmetiky Tomáš Arsov.

Služby budou navíc dostupné nejen těm nejbohatším.

"Já vždy, když něco dělám, chci to dělat kvalitně. Aby se lidé cítili dobře, aby ochutnali trochu toho luxusu. Ale za přijatelné ceny," řekl Tomáš Arsov.

Slavnostní otevření salónu si nenechaly ujít ani další známé osobnosti. Třeba Honza Bendig nebo Markéta Konvičková. A jakou roli v životě člověka podle nich takový kadeřník hraje?

"Myslím si, že správný kadeřník v životě ženy má velikou roli, protože když spokojená není žena se svými vlasy nebo celkově se svou vizuální stránkou, tak myslím, že to je velice cítit navenek," řekla Markéta Konvičková, hudebnice.

"Když vypadám jako blbec, tak mě zachrání a udělá ze mě hezkého člověka, normálního člověka," řekl Jan Bendig, hudebník.

"Já si myslím, že velkou. Někdy větší než partner," řekla Dominika Myslivcová.

A co je největším přáním Tomáše Arsova?

"Aby toto místo navštěvovali s úsměvem, s radostí a vytvořili si i třeba sami vlastní domov, rodinu, protože kadeřník je vždy taková trochu rodina," řekl Tomáš Arsov.

Každý, kdo touží po péči profesionálů, se teď může vydat do Soukenické ulice v Praze 1. Právě tam totiž vlasové studio Tomáše Arsova sídlí.

Reklama

Mohlo by Vás zajímat


Dnešní premiéry

Nejčtenější zprávy

Reklama

PR články

Více PR článků
Zavřít reklamu