• Načítám...
>

Praha 1 slavila Den dětí

  • 31. května 2022,
  • 15:34,
  • PRAHA 1,
  • Jaroslav Šetlík

Praha 1 i letos pro své nejmenší obyvatele připravila dětský den. Ten se uskutečnil v parku Kampa a pro děti bylo připraveno několik desítek převážně sportovních stanovišť.

Reklama

Park Kampa zaplnily děti z první městské části. Připraven tu pro ně byl dětský den, který se letos nesl ve sportovním duchu.

"My jsme se rozhodli, že pro ně připravíme takový den v pohybu. Dva roky byl covid a nemohly se pohybovat, i když i my jsme měli sport online a tak jsme si řekli, že to zkusíme na Kampě. Máme tady spoustu stanovišť, kde jsou osvědčení naši přátelé, hasiči Praha 1," řekla Eva Špačková, místostarostka MČ Praha 1.

Děti si tak mohly ozkoušet nejrůznější sporty, ale i další program. Nechyběli ani animátoři, kteří zabavili ty nejmenší, ukázka policejního vozu nebo skákací hrad a další zajímavá stanoviště.

"Hlavně rugby, to je sport pro všechny a pak jsme přibrali i nějaké nové, na nových stanovištích jsou sportovní aktivity. A uvidíme. Hlavně všude tam se děti dozví, kde po tom dnu dětí mohou zavítat do tělocvičen a nebo do sportovních hal a věnovat se tomu sportu, který si vyberou. Mnohé kroužky a ty, které podporujeme dotačním programem, tak ty tady jsou. Například za chvíli tady bude vystupovat aikido, které podporujeme a další," řekla Eva Špačková, místostarostka MČ Praha 1.

Celý program doplnila vystoupení školních kapel a sborů, které se postupně vystřídaly na pódiu.

Reklama

Mohlo by Vás zajímat


Nejnovější zprávy PRAHA


Dnešní premiéry

Nejčtenější zprávy

Reklama

PR články

Více PR článků
Zavřít reklamu