V Praze 1 vzniklo nové cvičební centrum

  • 27. září 2018,
  • 13:10,
  • PRAHA 1,
  • Johanka Hubičková

První městská část je zase o krok dál. Za velké podpory městské části se otevřelo zcela nové sportovní centrum se zaměřením na jógu pro děti i seniory. Na své si zde přijde skutečně každý, v plánu jsou zde totiž i masáže a sauna.

Reklama

Městská část Prahy 1 znovu podpořila zdravý životní styl. V Žitné ulici vzniklo nové sportovní centrum.

„Garantem tohoto prostoru je spolek Sport4active, fungujeme na základě podpory Prahy 1. Vymysleli jsme tento spolek a teď se nám podařilo, díky paní Janě Špačkové otevřít tento prostor, kde bude jóga, pilates, cvičení s vlastní vahou a další projekty pro děti. “ uvedl Michal Valenta, člen spolku Sport4active.

Ředitelka Prague Spirit Festivalu, Martina Procházková, sdělila: „Na Praze 1 nám oběma chybělo něco, co se dá nazvat multifunkční prostor. Už devět let tady provozuju Prague Spirit Festival, což je první mezinárodní jógový festival. Chceme zde prostor pro veřejnost, takže lekce jógy, pilates i cvičení s vlastní váhou jsou věnované všem.“

Návštěvníky čeká velký výběr cvičitelů a chybět nebude ani jógová lekce pro seniory zdarma, vždy ve čtvrtek dopoledne.

„Budeme se snažit preferovat občany Prahy 1, protože podpora, která jde od městské části je určená pro obyvatele Prahy 1, ale samozřejmě prostor je otevřen pro všechny a všichni jsou vítáni,“ uvedl Michal Valenta.

„Budou i pravidelné masáže, fyzioterapie a prostor má i saunu,“ dodala Martina Procházková.

Nový prostor se sportovním centrem je otevřen pro všechny bez výjimky, sedm dní v týdnu.

Reklama

Mohlo by Vás zajímat


Nejnovější zprávy PRAHA


Nejčtenější zprávy

Reklama

PR články

Více PR článků
Zavřít reklamu