Pod Petřínem opět létali draci

  • 30. září 2018,
  • 14:04,
  • PRAHA 1,
  • Lucie Sinková

V Praze 1 se konala Drakiáda pod Petřínem, a to přímo v krásných zahradách Nemocnice Milosrdných sester sv. Karla Boromejského. Nechyběl bohatý program, například divadelní pohádka Zlatá husa, také tombola a občerstvení. Na vítěze čekaly odměny.

Reklama

V zahradách Nemocnice Milosrdných sester sv. Karla Boromejského s výhledem na Petřín a Pražský hrad se konala drakiáda. 

"Praha 1 je tradičním podporovatelem drakiády. Já jsem tady velice rád a jsem tu už poosmé, protože vždy je to nádherné odpoledne s dětmi," řekl Oldřich Lomecký, starosta MČ Praha 1.

"My jsme chtěli naši zahradu nabídnou veřejnosti, takto dvakrát do roka pro děti. Tím se udělala tradice, dětský den a drakiáda. Praha 1 nám na to také poskytuje grant," řekla Bohuslava Kubačáková, generální představená sester Boromejek. 

"Boromejky vždy připraví fantastický program a já vidím, že když si společně najdeme takové místo, jako je tady těsně pod Petřínem v této krásné zahradě, najednou se všichni zklidní a začnou si užívat toho krásného podzimního dne s nádherným sluníčkem," řekl Oldřich Lomecký. 

Na děti ale i rodiče čekal bohatý program. Bublinová show, loutková pohádka, malování na obličej a také nejrůznější soutěže, např. o nejzajímavějšího či nejvýše létajícího draka, kterého si ještě předtím mohly děti vyrobit. 

anketa

Ti nejšikovnější získali odměny a všechny na závěr čekala i tombola.

Reklama

Mohlo by Vás zajímat


Nejnovější zprávy PRAHA


Dnešní premiéry

Nejčtenější zprávy

Reklama

PR články

Více PR článků
Zavřít reklamu