Ledová plocha Na Františku láká veřejnost

  • 14. prosince 2018,
  • 1:48,
  • PRAHA 1,
  • Kristýna Svobodová

V zimním období láká bruslení nejen děti, ale i veřejnost. Ledová plocha v Praze na Františku nabízí ledovou plochu o rozměrech 40x20 metrů a do sportovního areálu přiláká každoročně stovky lidí.

Reklama

Bruslařská sezóna je v plném proudu a i když rybníky ještě nezamrzají, Praha veřejnosti nabízí řadu umělých ledových ploch. Jednou z nich je i vůbec první pražské kluziště na Františku.

"Tento areál je určen pro širokou veřejnost, takže když přijdete ráno v 8, tak můžete bruslit do 3 hodin, pak je úprava ledu a pak se bruslí od půl 4 do půl 6 a víkendy," řekl Tomáš Jelínek, vedoucí areálu.

Za vstup zaplatí dospělí jednorázové vstupné 70 korun, děti pak jen 40. Sportovní areál Prahy 1 poskytuje návštěvníkům také kompletní zázemí.

"Pro návštěvníky tady máme připravenou teplou šatnu, kde se mohou převléci a ohřát. Máme tu uzamykatelné skřínky, kde si mohou odložit kabelky, boty, je tu občerstvení, kde si mohou dát svařák, grog, párek, teplé nealko nápoje, takže veškerý sortiment, který k tomu patří," řekl Tomáš Jelínek.

anketa

A právě kvůli vysoké návštěvnosti je ledová plocha často upravována i několikrát denně. Organizátoři navíc mysleli i na děti. Vedle půjčovny bruslí a hrazdiček probíhá každý pátek odpoledne také výuka bruslení právě pro děti. Na kurzy mohou rodiče své ratolesti zaregistrovat na portálu Městské části Praha 1. 

Reklama

Mohlo by Vás zajímat


Nejnovější zprávy PRAHA


Dnešní premiéry

Nejčtenější zprávy

Reklama

PR články

Více PR článků
Zavřít reklamu