V Praze 11 se cvičí jóga pod širým nebem

  • 15. července 2020,
  • 20:20,
  • PRAHA 11,
  • Lukáš Kubát

Už třetím rokem si můžete zacvičit jógu v areálu Chodovské tvrze. Městská část tu společně s Domem jógy pořádá lekce jógy zdarma. Lekce probíhají jednou týdně a na své si tu přijdou jak začátečníci, tak i pokročilí.

Reklama

Během léta můžete každou středu vyrazit na Chodovskou tvrz. Městská část tu totiž ve spolupráci s Domem jógy pořádá lekce jógy přímo pod širým nebem.

"Jóga pod širým nebem je jeden z projektů, který městská část podporuje. Z počátku jsme byli trochu skeptičtí, ale sami vidíte, že obyvatelé chodí, my jsme za to rádi. Je to už třetí ročník a budeme v tom určitě pokračovat," popisuje radní MČ Prahy 11, Jan Stárek.

"Ty lekce jsou pro všechny věkové kategorie, jsou zdarma a každá ta lekce má nějaké zaměření. Ať je to jemná jóga, jóga pro zdravá záda, core jóga, pro seniory. Každý si najde své. Ta atmosféra je vždy velmi pozitivní, moc pěkná a i za cenu, že bude třeba mrholit se ti účastníci sejdou," komentuje lektorka, Denisa Koubková.

Na lekce může dorazit i začátečník, stačí si vzít jen vhodný cvičební úbor a vlastní podložku, na které bude cvičit. My s naší kamerou dorazili na lekci powerjógy s paní Jarmilou Kučmášovou.

"Já nevím jak bude vypadat, protože musím zjistit jací jsou klienti. Jestli je tu někdo úplný začátečník, tak bude pomalejší, více na protahování, aby záda nebolela. A jestli jsou tu pokročilí, tak se v powerjóze více dýchá a je více dynamičtější, dodávý lektorka, Jarmila Kučmášová.

Pokud vás lekce jógy zdarma v areálu Chodovské tvrze lákají, můžete se zúčastnit a to každou středu od 18 hodin. Lekce se konají až do 26. srpna.

Reklama

Mohlo by Vás zajímat


Nejnovější zprávy PRAHA


Nejčtenější zprávy

Reklama

PR články

Více PR článků
Zavřít reklamu