Centrální park patřil dětem

  • 1. června 2019,
  • 0:29,
  • PRAHA 13,
  • Lukáš Kubát

Centrální park v Praze 13 patřil dětem z mateřských a základních škol. Konala se tu oslava dne dětí. Pro malé návštěvníky bylo připraveno mnoho zábavy, soutěže a nechyběli ani poníci a atrakce.

Reklama

Den dětí na třináctce - to byla už tradiční velkolepá oslava přímo v Centrálním parku.

"Poprvé zkoušíme, že to děláme dopoledne o všední den a děláme to zejména pro školy a školky, protože to je den dětí. Uvidíme, jaký to bude mít ohlas, ale nejvíce to vždy závisí na tom, jaké je počasí. Dnes je naštěstí dobré, takže věřím, že děti budou spokojeny a že to dopoledne proběhne krásně," řekl David Vodrážka, starosta MČ Praha 13.

Na oslavě dne dětí nechyběly balonky.

"Bude tady i něco dobrého - cukrová vata a zmrzlina a samozřejmě program," řekla Marcela Plesníková, místostarostka MČ Praha 13.

A program to byl opravdu velkolepý. Na pódiu vystoupil klaun se zvířátkovou kapelou a společně zahráli k tanci řadu písniček. Nechybělo ani mnoho zajímavých soutěží.

"Jsou tady takové pouťové atrakce, protože chceme, aby se děti bavily na MČ, která je jedna z nejmladších v Praze. Máme tady hodně dětí, takže si myslím, že je to pěkná tradice, kterou se nám daří udržovat," řekl Petr Zeman, místostarosta MČ Praha 13.

anketa

Oslava dne dětí v Praze 13 tak dopadla na výbornou.

Reklama

Mohlo by Vás zajímat


Nejnovější zprávy PRAHA


Nejčtenější zprávy

Reklama

PR články

Více PR článků
Zavřít reklamu