• Načítám...
>

Praha 13 nabídla veřejnosti Koncert pro park

  • 1. září 2021,
  • 13:13,
  • PRAHA 13,
  • Dagmar Kopečková

Městská část Praha 13 se rozloučila s prázdninami. Tradičně zakončila léto Koncertem pro park, který nabídl bohaté vyžití.

Reklama

Závěr letních prázdnin, v městské části Praha 13, patřil už tradičně Koncertu pro park. Oblíbená hudební akce se konala již po devatenácté. Koncert slouží každoročně především jako pomyslné zakončení prázdnin. Historicky první ročník měl však jiný cíl. 

"Když byl Centrální park Prahy 13 nedostavěný a nedodělaný, tak jsme ho chtěli zpopularizovat a získat na park peníze. No a postupně každý rok, vyjma loňského roku, protože byl covid, tak jsme Koncert pro park dělali a děláme," konstatoval David Vodrážka, starosta MČ Praha 13.

Koncert pro park nabízí tradičně bohaté vyžití. V rámci hudebního programu vystoupila například Olga Lounová, skupiny Yo Yo Band nebo Poetika. 

Návštěvníci měli k dispozici taktéž chutné občerstvení či doprovodné atrakce. Koncert tak každoročně potěší všechny generace. 

Anketa

Centrální park Prahy 13 je v městské části velmi oblíbený. Populární není však jen mezi Pražany.

"Když jsme tady měli návštěvu z New Yorku, tak se tady byli podívat, jaký máme my Central park, protože v New Yorku je také a moc se jim to líbilo," dodal David Vodrážka, starosta MČ Praha 13.

Kromě zábavného programu, nabídla Praha 13 také možnost nechat se na místě naočkovat proti onemocnění Covid-19. Městská část pořádá celoročně, kromě Koncertu pro park, i další akce, o kterých pravidelně informuje na svých webových stránkách.

Reklama

Mohlo by Vás zajímat


Nejnovější zprávy PRAHA


Nejčtenější zprávy

Reklama

PR články

Více PR článků
Zavřít reklamu