Cyklistický spolek Stodůlky pokořil osmdesát kilometrů

  • 20. srpna 2018,
  • 18:59,
  • PRAHA 13,
  • Kristýna Svobodová

Na 80 kilometrů dlouhou trať se vydali milovníci přírody a hlavně vášniví sportovci. Cyklistický spolek Stodůlky pro ně totiž připravil 18. ročník této tréninkové vyjížďky. Cyklisté se na svou trať, která začala i skončila v Chýni, vydali s vervou a odhodláním.

Reklama

V posledních dnech už rekordně vysoké teploty opadly, a tak se i milovníci sportu opět přesouvají ven. Třeba členové Cyklistického spolku Stodůlky znovu šlápli do pedálů a vydali se tak na tradiční společnou vyjížďku. Osm účastníků vyrazilo z pivovarského dvoru v Praze 13 na okružní jízdu dlouhou 80 kilometrů.

"18. ročník, který pořádá spolek, se koná, abychom dělali něco pro spolek. Většinou jezdí lidé ze spolku a dva nebo tři hosté, takže nás vždy jezdí cca 10. Někdo se odpojí, někdo to třeba nedojede celé," řekl Miloš Brdlík, organizátor vyjížďky. 

Na silnici cyklisté vyrazili už v ranních hodinách. Pokořit desítky kilometrů se na okružní trati v Chýně přes Unhošť, Bělinu a Podkozí vydalo celkem 7 mužů a 1 žena.

"Účastníme se všichni. Myslím, že proto, že během roku nemáme na společné tréninky nebo vyjížďky čas. Vlastně se vidíme jen při těch oddílových akcích, jako máme tuto vyjížďku na 80 kilometrů," řekl Michal Polívka, člen Cyklistického spolku Stodůlky. 

"Já se přiznám, že mně už to do kopce tolik nejede. Snažím se jezdit ale už to není ono," řekl Zdeněk Janda, člen Cyklistického spolku Stodůlky.

Příští akcí Cyklistického spolku Stodůlky bude až podzimní jízda u příležitosti zakončení letošní sezóny. Přidat se může prakticky každý. Podrobné informace o této akci můžete sledovat třeba na webových stránkách MČ Praha 13.

Reklama

Mohlo by Vás zajímat


Nejnovější zprávy PRAHA


Nejčtenější zprávy

Reklama

PR články

Více PR článků
Zavřít reklamu