Ohradské náměstí rozzářil vánoční strom

  • 3. prosince 2018,
  • 16:30,
  • PRAHA 13,
  • Tomáš Horák

V sobotu se na Ohradském náměstí konal již tradiční vánoční jarmark, který vyvrcholil rozsvícením vánočního stromu. Tento slavnostní akt si nenechaly ujít desítky místních a největší radost z něj pak měli samozřejmě ti nejmenší.

Reklama

První prosincový den přesně v 17:00 rozzářil Ohradské náměstí smrk dovezený až z Petrovic u Rakovníka. 

"Já si myslím, že každá MČ by měla vycházet nebo spolupracovat s místními drobnými podnikateli. A proto, když jsme byli osloveni, abychom rozsvítili stromek, velice rádi jsme tuto nabídku přijali," řekla Marcela Plesníková, místostarostka MČ Praha 13.

Nasát tu pravou vánoční atmosféru mohli návštěvníci na adventním jarmarku, na kterém byly ochutnány i zabijačkové speciality. 

"Myslím, že to krásně doplňuje toto období. My, co vzpomínáme z dětství, vždy jsme od listopadu zabíjeli až do března. K té zimě, která dnes je, k tomu sněhu, který nám napadl, to patří," řekl Pierre Meme, organizátor.

"Já bych popřála hlavně zdraví, spokojenost, hodně úspěchů a hlavně se trochu v tom našem adventním čase pozastavit. Doba je hektická, takže pohodu, klid a do nového roku hlavně to zdraví a aby celý příští rok byl úspěšný," řekla Marcela Plesníková.

Vánoční strom na Ohradském náměstí je vysoký 5,5 metru a stát tu bude až do Tří králů.

Reklama

Mohlo by Vás zajímat


Nejnovější zprávy PRAHA


Nejčtenější zprávy

Reklama

PR články

Více PR článků
Zavřít reklamu