Obliba ledového kluziště u Kulaťáku roste

  • 13. ledna 2020,
  • 21:41,
  • PRAHA 6,
  • David Wilczek

Zájem Pražanů si zabruslit na ledních kluzištích neustále roste. Je to jedna z mála aktivit, při které se dá venku příjemně zabavit i za velmi chladných teplot. Jedno z nejvíce vyhledávaných se nachází v Praze 6 u Kulaťáku, které nabízí i hudební program.

Reklama

Zaskotačit si venku za doprovodu hudby. Takovou možnost nabízí bruslení pod širým nebem. Mezi velmi oblíbená místa patří např. kluziště u Kulaťáku, které je otevřeno každý den od 9:00 do 21:00. 

"Dopoledne ho mají možnost využívat školy a školky od 9:00 do 12:00 a pak samozřejmě veřejnost. Dokonce i ti, kteří sem přijdou dopoledne a zrovna tu žádná školka není, toho mohou využít. A pak až do těch 21:00 je kluziště volně přístupné všem, kdo sem dorazí," řekl Libor Bezděk, zastupitel MČ Praha 6.

Vzhledem k tomu, že se jedná o jednu z mála aktivit, kterou můžete vykonávat venku i za velmi chladného počasí, počet zájemců rok od roku roste.

anketa

Hudební kulisu bruslařům obstarávají i místní amatérské kapely.

"Snažíme se alespoň jednou týdně tady mít nějaký koncert, nějaké amatérské kapely, případně i jednotlivce. A tím to trochu oživit. Vymýšlíme i další program," řekl Libor Bezděk.

Vstup na kluziště je zdarma. Zpoplatněny jsou doplňkové služby, které nabízejí potřebné zázemí pro bruslaře.

"Je tady také půjčovna bruslí, je tady občerstvení, je tady možnost šaten, kde se děti převlékají a máme tady i brusírnu bruslí," řekl Libor Bezděk.

Zájemci mohou navštívit ledové kluziště na Kulaťáku až do 20. února. Na jeho místo se pak 1. března vrátí stánkaři po zimní přestávce.

Reklama

Mohlo by Vás zajímat


Nejnovější zprávy PRAHA


Dnešní premiéry

Nejčtenější zprávy

Reklama

PR články

Více PR článků
Zavřít reklamu