• Načítám...
>

Praha 8 uspořádala již tradiční Dušičkový večer

  • 8. listopadu 2021,
  • 8:39,
  • PRAHA 8,
  • Dagmar Kopečková

Dušičkový večer v Praze 8 byl opět opředen tajuplnou atmosférou. Městská část akci pořádala již pošesté. Jako každý rok si večer užívají hlavně ti nejmenší, pro které bylo připraveno bohaté vyžití.

Stáhnout video
Reklama

Libeňský zámek v městské části Praha 8 obsadila strašidla. Konal se tam totiž již pošesté Dušičkový večer.

"Úkolem té akce je přivést veřejnost na zámeček a především děti, ukázat jim tuto nemovitost a prostory v trošku jiném světle a při zábavě, která je s tím spojena, to jsou různí duchové, strašidla a další postavy, které jsou typické pro tento zámeček a pro Libeň," řekl Michal Švarc, radní MČ Praha 8.  

Na zámeckém nádvoří byly pro veřejnost k dispozici prodejní stánky, které nabízely širokou škálu produktů od občerstvení až po dárkové předměty. Návštěvníci mohli dále využít mimo jiné i výtvarné dílny či fotokoutek. Hlavním lákadlem však byly bezesporu prohlídky samotného zámku, kde na děti i dospělé čekala strašidelná setkání s různými tajuplnými postavami. Akce se každoročně těší velkému zájmu veřejnosti.

"Chodí pravidelně, pro nás je to o to náročnější, že si pokaždé musíme připravit nová strašidla a nové postavy, nové příběhy. Nás to ale baví a nikoho to nezabije, když si úředníci či politici občas udělají veselo sami ze sebe, protože veškerá ta strašidla jsou amatérské postavy, politici nebo úředníci," řekl Michal Švarc. 

V maskách přišli kromě organizátorů i někteří návštěvníci, což strašidelnou atmosféru večera ještě více podporovalo.

anketa

"Určitě to byly paní učitelky matematiky, z těch jsem měl velikou hrůzu," řekl Michal Švarc. 

Dušičkový večer v Praze 8 každoročně nabízí spojení radosti z krásně stráveného večera a lehké dávky příjemného strachu.

Reklama

Mohlo by Vás zajímat


Nejnovější zprávy PRAHA


Dnešní premiéry

Nejčtenější zprávy

Reklama

PR články

Více PR článků
Zavřít reklamu