Blíží se Dny Prahy 11

  • 25. srpna 2019,
  • 11:15,
  • PRAHA,
  • Lukáš Kubát

Blíží se Dny Prahy 11, během kterých vás čeká celá řada zážitků. Na své si přijdou milovníci kultury, čeká vás mnoho koncertů v čele s Pavlem Dobešem, Hudbou Praha nebo kapelou Žlutý pes. Zkrátka ale nepřijdou ani milovníci sportu. Proběhne totiž tradiční běh s Prahou 11 na 11 kilometrů.

Reklama

Od čtvrtka 12. do neděle 15. září se v parku u Chodovské tvrze uskuteční Dny Prahy 11.

"Máme připravenou bohatou kulturní nabídku a mezi nimi především koncerty, například Pavla Dobeše, skupiny Asonance, máme tu koncert Alžběty Kolečkářové a Hudba Praha," řekl Jiří Dohnal, starosta MČ Praha 11.

Vrcholem pak bude koncert skupiny Žlutý pes.

"Jmenuji se Ondřej Hejma a chtěl bych vás pozvat na koncert Žlutého psa v pátek 13. září, který se bude konat v rámci Dnů Prahy 11 v parku u Chodovské tvrze. Bude legrace," řekl Ondřej Hejma, zpěvák.

V sobotu 14. září vás čeká pásmo uměleckých a folklorních souborů a nesmíte minout ani informační stánek Prahy 11.

"Součástí stánku bude oddělení, které se bude věnovat participativnímu rozpočtu a v rámci těch Dnů Prahy 11 spustíme finálně hlasování o nejlepší projekty," řekl Jiří Dohnal.

V neděli pak Dny Prahy 11 budou patřit sportu.

"U Matky Terezy bude startovat tradiční běh Prahou 11, bude to 11 hodin a 11 minut - 11 kilometrů. Pro vytrvalce tam bude i půlmaraton a samozřejmě je tam program pro děti," řekl Jan Stárek, radní MČ Praha 11.

Registrovat se můžete na stránkách behpraha11.cz, ale čeká vás toho ještě mnohem víc.

"Je tam doprovodný program pro celou rodinu, tzv. rodinná výzva," řekl Jan Stárek.

A i tady budete moci soutěžit o řadu hodnotných cen. Podrobný program a bližší informace získáte na stránkách městského úřadu.

Reklama

Mohlo by Vás zajímat


Nejnovější zprávy PRAHA


Dnešní premiéry

Nejčtenější zprávy

Reklama

PR články

Více PR článků
Zavřít reklamu