V Újezdu se konal Dětský den

  • 28. června 2020,
  • 18:07,
  • PRAHA,
  • Jaroslav Šetlík

Pražská část Újezd ani letos nezapomněla na své nejmladší obyvatele. Pro děti tu byl připravený zábavný program. Asi největší úspěch mezi dětmi měly stánky složek IZS.

Reklama

Pražská část Újezd ani letos nezapomněla na své nejmladší obyvatele. Pro ně tu byl již tradičně na konci školního roku připravený dětský den.

"Jako každý rok děláme dětský den na konci června. Je to příjemnější a veškeré oslavy jsou za námi," říká Jana Draštíková, místostaroska MČ Praha - Újezd.

"Pořádá to městská část ve spolupráci s SDH Újezd a dalšími spoluorganizároty, např. Zvířátkov, PČR a fotokoutek," říká Václav Drahorád, starosta MČ Praha - Újezd.

Pro děti tu byl připravený zábavný program. Nechyběl ani skákací hrad či soutěže.

"Děti tu mají diskotéku, máme tu 7 stanovišť, kde musí plnit úkoly. Pokud všechny úkoly splní, tak dostanou hračku. Je tu také zmrzlina, ledová tříšť atd. Dáme jim papírek, 7 razítek a mají krásný dárek," říká Jana Draštíková, místostaroska MČ Praha - Újezd.

Asi největší úspěch mezi dětmi měly stánky složek IZS. Např. u hasičů si mohli ozkoušet lezeckou stěnu.

"Je tu PČR, kde s dětmi policie probere aktuální věci a dostanou také dárečky. Nejpopulárnější jsou tu vodní záchranáři, kteří je naučí nejen zachránit tonoucího, ale svezu se také na vodním člunu," říká Jana Draštíková, místostaroska MČ Praha - Újezd.

anketa

Pro nejmenší děti tu byly připravené pohádkové stanoviště. Na nich se mohli setkat např. s vodníkem, čarodějnicí a bílou paní.

Reklama

Mohlo by Vás zajímat


Nejnovější zprávy PRAHA


Dnešní premiéry

Nejčtenější zprávy

Reklama

PR články

Více PR článků
Zavřít reklamu