• Načítám...
>

Botanická zahrada oslaví svoji sklizeň i burčákem

  • 11. září 2021,
  • 9:51,
  • PRAHA,
  • Marek Tereba

Nestihli jste si loni užít chvíli s tím pravým burčákem? Letos máte možnost spojit ochutnávku i s příjemným výletem. O víkendu 18. a 19.září se na oslavu sklizně, spojenou s burčákem, můžete vydat do Botanické zahrady Praha.

Reklama

Čas na vinobraní je tady. Pokud si ho chcete užít, i s krásným pohledem na vinice, nemusíte jezdit nikam daleko. Botanická zahrada v pražské Troji vám nabídne obojí. Neodolatelný výhled i jedno z nejlepších českých vín.

"Botanická zahrada je unikátní v tom, že má vinici svaté Kláry, na které produkujeme jedna z nejlepších vín v České republice a Pražané na ni také mohou být náležitě hrdí. Letošní vinobraní bude o naší, čistě naší produkci. Nebudeme zde mít zástupce žádných, ostatních vinařů," konstatoval Bohumil Černý, ředitel Botanické zahrady hl. m. Prahy.

A těšit se můžete i na jednu specialitu!

"Bude to vermut vyrobený přímo z hroznů z botanické zahrady. A to krásné aroma, které mu bylo propůjčeno, pochází právě z bylinek z našich expozic," upozornil Bohumil Černý, ředitel Botanické zahrady hl. m. Prahy.

Nebude chybět ani doprovodný program a na své si přijdou i děti. Tak 18. a 19. září se uvidíme v Botanické zahradě Praha. 

Reklama

Mohlo by Vás zajímat


Nejnovější zprávy PRAHA


Nejčtenější zprávy

Reklama

PR články

Více PR článků
Zavřít reklamu