• Načítám...
>

Fotbalisté z SK Újezd vyhráli Pražský přebor

  • 19. června 2022,
  • 11:09,
  • PRAHA,
  • Dagmar Kopečková

SK Újezd vyhrál Pražský přebor. O vítězství rozhodla remíza s AFK Slavoj Podolí Praha. Fotbalisté přebrali putovní pohár a finanční odměnu ve výši 100 tisíc korun.

Reklama

Fotbalisté z klubu SK Újezd slaví velký úspěch. Zvítězili totiž v nejvyšší pražské fotbalové soutěži, kterou je Pražský přebor. 

"Dnes jsme se sešli u posledního zápasu Pražského přeboru, kde tedy Újezd remizoval 1:1 s fotbalovým družstvem Podolí, kde si upevnil vítězství a zvítězil. Byli jsme svědky předání putovního poháru, který předal místopředseda Pražského fotbalového svazu Michal Fischer," řekl Václav Drahorád, starosta MČ Praha - Újezd.

"Bylo to do poslední chvíle napínavé, protože na sousedním hřišti v Hostivaři se hrál opět zápas o první místo, takže kdyby toto dopadlo jinak, tak se mohl stát vítězem FK Dukla Jižní Město. Já jsem rád, SK Újezd Praha 4 dlouhodobě prokazuje velkou výkonnost a myslím si, že to dělají velmi dobře," řekl Michal Fischer, první místopředseda Pražského fotbalového svazu.

Uplynulou sezónu zhodnotil i prezident klubu, Zdeněk Krampera. 

"Sezona se nám celkem povedla. Tedy celkem, výborně se nám povedla, vyhráli jsme jak pohár Pražského přeboru, tak jsme vyhráli i Pražský přebor, takže je to poprvé, kdy Újezd vyhrál double, což je samozřejmě obrovský úspěch. Musím všem klukům pogratulovat, protože celý rok hráli výborný fotbal, výborně se připravovali na trénincích a ukázali, že ten mannschaft má morálku na to, aby mohl hrát důstojně i ve vyšší soutěži," řekl Zdeněk Krampera, prezident klubu SK Újezd Praha 4.

Kromě samotného putovního poháru získal klub i finanční odměnu ve výši 100 000 korun, kterou jim darovala městská část. Největší radost ale fotbalistům dělalo pochopitelně samotné vítězství.

Reklama

Mohlo by Vás zajímat


Nejnovější zprávy PRAHA


Dnešní premiéry

Nejčtenější zprávy

Reklama

PR články

Více PR článků
Zavřít reklamu