• Načítám...
>

Hrozenkovská bude až do konce listopadu uzavřena

  • 27. září 2023,
  • 14:28,
  • PRAHA,
  • Ondřej Švec

Komunikace Hrozenkovská v úseku mezi ulicemi Na Radosti a Nedašovská čekají v následujících měsících opravy. Práce tam už začaly a potrvají až do konce listopadu tohoto roku. Jde o kompletní rekonstrukci vozovky, během které dojde k výměně zhruba deseti centimetrů vozovkového souvrství včetně úpravy znaků inženýrských sítí a odvodnění komunikace. Opravy si vyžádají úplnou uzavírku, která zasáhne jak automobilovou, tak autobusovou dopravu.

Reklama

Na komunikaci Hrozenkovská v úseku mezi ulicemi Na Radosti a Nedašovská aktuálně probíhá kompletní rekonstrukce vozovky. Jde o souvislou údržbu, která si vyžádá úplnou uzavírku silnice, kdy doprava bude vedena po objízdné trase. Uzavírka s sebou přinese dopravní omezení jak pro cestující autem, tak městskou hromadnou dopravou. Provizorní přejezd mezi ulicemi Nedašovská a Na Radosti bude určen pouze pro autobusy. Automobilová doprava bude vedena ve směru od Sobína ulicí Strojírenská, ve směru k ulici Plzeňská ulicí Na Radosti. Na dodržování dopravních opatření bude dohlížet městská policie.

Barbora Lišková, tisková mluvčí Technické správy komunikací: „Jedná se o rekonstrukci komunikace, tedy jejího vozovkového souvrství, včetně sanace spodních vrstev a opravují se také inženýrské sítě.“

Komunikace si vyžádá kompletní výměnu, s tím bude souviset i poměrně náročné odfrézování původní poničené vrstvy vozovky.

Barbora Lišková, tisková mluvčí Technické správy komunikací: „V rámci této opravy dojde k výměně zhruba deseti centimetrů vozovkového souvrství, včetně úpravy znaků inženýrských sítí, odvodnění komunikace a také budou upraveny obruby.“

Opravné práce potrvají až do 30. listopadu tohoto roku. Jde ale o malou míru dopravní komplikace, to znamená, že zde platí zelená a zejména v dopravní špičce se tam zdržíte okolo deseti minut. 

Reklama

Mohlo by Vás zajímat


Nejnovější zprávy PRAHA


Nejčtenější zprávy

Reklama

PR články

Více PR článků
Zavřít reklamu