• Načítám...
>

Silnice mezi Štěrboholy a Počernicemi je uzavřená

  • 21. září 2023,
  • 19:20,
  • PRAHA,
  • Ondřej Švec

V rámci kompletní rekonstrukce ulice Národních hrdinů budou v daném úseku probíhat opravné práce ve dvou etapách. Jde o zásadní dopravní tepnu mezi Štěrboholy a Počernicemi. Je proto třeba počítat s nejvyšší, tedy červenou mírou dopravní komplikace a zejména v dopravní špičce je třeba proto počítat se zdržením i více než 30 minut. První etapa skončí 20. října, hned na to začne etapa druhá, která potrvá až do 30. listopadu. Jelikož bude komunikace po celou dobu neprůjezdná, řidiči musí využít objízdné trasy.

Reklama

V rámci kompletní rekonstrukce ulice Národních hrdinů budou v daném úseku probíhat opravné práce ve dvou etapách. První začala v pondělí 4. září a potrvá do 20. října. Další pak bude navazovat 21. října a potrvá do 30. listopadu. V první etapě se opraví úsek mezi ulicemi Českobrodská a Makovská, v druhé etapě se pak bude pokračovat na úseku mezi ulicemi Makovská a Štěrboholská spojka. Důležité jsou zde pak objízdné trasy, protože tato komunikace bude po celou dobu uzavřena a tudíž zcela neprůjezdná.

Barbora Lišková, tisková mluvčí Technické správy komunikací: „Pro osobní automobily bude vedena ulicemi Nedokončená a nebo ulicemi Do Říčan a Ke Křížkám a objízdná trasa pro nákladní dopravu je pouze po Štěrboholské spojce.“

Tato rekonstrukce se dotkne i autobusových spojů městské hromadné dopravy, které budou odkloněny a budou také zrušeny některé zastávky. Doporučujeme proto sledovat webové stránky Dopravního podniku hlavního města Prahy. 

Barbora Lišková, tisková mluvčí Technické správy komunikací: „V rámci této opravy dojde ke kompletní rekonstrukci vozovky a části chodníků, bude také upraveno odvodnění komunikace. Práce budou probíhat i potom na doplnění dopravního značení.“

V případě opravy komunikace Národních hrdinů jde o zásadní dopravní tepnu mezi Štěrboholy a Počernicemi. Je proto třeba počítat s nejvyšší, tedy červenou mírou dopravní komplikace a zejména v dopravní špičce je třeba proto počítat se zdržením i více než 30 minut. 

Reklama

Mohlo by Vás zajímat


Nejnovější zprávy PRAHA

Nejčtenější zprávy

Reklama

PR články

Více PR článků
Zavřít reklamu