Kladenští slaví dny města

V areálu Sletiště začaly Dny města Kladna. A opět se jednalo o velkolepou show. Vystoupila kapela The Beatles Revival, repertoár představil také symfonický orchestr, který doprovázel zpěvačku Martu Jandovou a Václava Noida Bártu. Závěr vystoupení patřil patřil revivalové kapele Floyd Pulses.

Reklama

Kladenská radnice si pro své občany opět po roce připravila tradiční akci s názvem Dny města Kladna, která odstartovala v pátek odpoledne. I tentokrát byly na programu koncerty známých kapel.

"I letos jsme si připravili zajímavý program, který bude probíhat nejen na hlavní scéně, kde letos máme vůbec největší LED obrazovku v historii Dnů města Kladna. Máme i druhou scénu, kde vystoupí především méně známé kladenské kapely," řekl Filip Zoubek, vedoucí odd. kultury města Kladno.

Zajímavý repertoár představil např. liberecký symfonický orchestr, který doprovázel zpěváky Martu Jandovou a Václava Noida Bártu, kteří společně zazpívali nejznámější rockové hity. Toto netradiční spojení symfonické a elektronické hudby byl nevšedním a jedinečným zážitkem i pro hlavní účinkující.

"Já myslím, že každý zpěvák, když zpívá se symfonickým orchestrem, tak je to taková odměna. Není to úplně jednoduché a nepoštěstí se to každému," řekli Marta Jandová a Václav Noid Bárta, zpěváci.

Kladenské dny patří mezi největší a nejvyhledávanější kulturní událostí města, kterou pravidelně navštíví kolem 25 tisíc nadšenců hudby.

anketa

Závěr pátečního programu patřil revivalové kapele Floyd Pulses s legendárními skladbami od Pink Floyd. Vystoupení bylo navíc doprovázeno velkoplošnou projekcí.

Reklama

Mohlo by Vás zajímat


Nejnovější zprávy Středočeský kraj


Dnešní premiéry

Nejčtenější zprávy

Reklama

PR články

Více PR článků
Zavřít reklamu