Krajský úřad hostil vánoční výstavu

Krajský úřad Středočeského kraje hostil vánoční výstavu. Ručně dělané výrobky na ní představily krajské příspěvkové a neziskové organizace. V prostorách krajského úřadu svá stanoviště rozprostřela více než padesátka organizací.

Reklama

Více než 50 vystavovatelů nabídla vánoční výstava na Krajském úřadu Středočeského kraje, kterou uspořádali středočeští poskytovatelé sociálních služeb společně se Středočeským krajem. Ručně vyrobené předměty si mohli zakoupit nejen pracovníci úřadu, ale také veřejnost.

"Tato akce se koná dvakrát ročně, na Vánoce a na Velikonoce. Je velmi úspěšná. Vystavují tady jednak neziskovky, nejvíce je tady ale našich příspěvkových organizací. A to jak seniorů, tak zdravotně postižených. A každý rok ty výrobky jsou čím dál krásnější. Já mám s sebou peněženku, je vždy potřeba mít dost peněz. Ne proto, že by ty výrobky byly drahé, ale protože jsou krásné a třeba tady nakupuji pro kamarádky a rodinu," řekla Aneta Heřmanová, radní Středočeského kraje.

anketa

Další příležitost se podívat do prostor krajského úřadu bude mít veřejnost v rámci dne otevřených dveří, který se koná 14. prosince. Také u této příležitosti se na úřad mimo jiné sjedou příspěvkové a neziskové organizace, aby představily výrobky svých chráněných dílen.

Reklama

Mohlo by Vás zajímat


Nejnovější zprávy Středočeský kraj


Nejčtenější zprávy

Reklama

PR články

Více PR článků
Zavřít reklamu