Neratovické koupaliště se dočká bazénu

Od roku 1986 je plavecký bazén v areálu neratovického letního koupaliště mimo provoz. Radnice nyní schválila rozpočet na jeho celkovou rekonstrukci, a tak se možná už příští rok místní dočkají jeho zpřístupnění.

Reklama

Tento 50 metrový bazén se po desítkách let dočká své rekonstrukce. Návštěvníkům letního koupaliště tak nabídne to, co zde doposud chybí. 

"Jedná se o rekonstrukci plaveckého bazénu, který byl asi 30 let mimo provoz, který bychom chtěli přizpůsobit současným potřebám," řekla Lenka Mrzlíková, starostka.

Nová podoba plaveckého bazénu na letním koupališti by tak mohla uspokojit i ty nejnáročnější návštěvníky. 

"Plavecké dráhy, dále tam budou různé vodní atrakce, skluzavky, také bude vybudována nová terasa pro slunění. Budou bezbariérové přístupy, takže tam jistě každý najde to, co si přeje," řekla Lenka Mrzlíková. 

Nápad radnice na rekonstrukci bazénu, který by se měl znovu otevřít po více než 30 letech, vítají také místní obyvatelé. 

anketa 

A ono to skutečně vyjde. Stavební práce začnou již tento rok a stávající provoz na neratovickém koupališti nijak neomezí. 

"Zastupitelstvo již schválilo uvolnění finančních prostředků pro letošní rok tak, abychom mohli zahájit přípravné stavební práce. V letošním roce v současné době připravujeme veřejnou zakázku na zhotovitele. Vzhledem k tomu, že sezóna právě probíhá a ta veřejná zakázka se teprve vyhlásí, tak předpokládáme zahájení prací nejdříve po ukončení letní sezóny," řekla Lenka Mrzlíková. 

Pokud půjde vše podle plánu, přivítá bazén první plavce už příští rok.

Reklama

Mohlo by Vás zajímat


Nejnovější zprávy Středočeský kraj


Dnešní premiéry

Nejčtenější zprávy

Reklama

PR články

Laboratoře PVK

Více PR článků
Zavřít reklamu