Na Kaleidoskopu se představilo mnoho cizích kultur

  • 10. června 2018,
  • 18:10,
  • PRAHA 4,
  • Tomáš Horák

Barevný den plný chutí, vůní, hudby a tance. Tak by se dala popsat uplynulá sobota v parku Na Pankráci. Konal se zde totiž multikulturní festival Kaleidoskop, který nabídl ochutnávky tradičních i méně známých specialit z různých koutů světa.

Reklama

Park Na Pankráci se v sobotu proměnil v místo, kde se díky festivalu Kaleidoskop střetly různé kultury světa. A stejně jako v předchozích letech se na něj i letos přišly návštěvníci pobavit a poznat a ochutnat jiné části světa. Akce se konala pod záštitou starosty MČ Praha 4, která tento festival podporuje již od jeho 1. ročníku. 

"Praha 4 se nachází, vedle toho, že je v ČR, v EU, kde je 27 států a desítky národů a zástupci všech tady bydlí a také tady bydlí lidé z desítek národů mimo EU, takže to je obrovská diverzita. Ten dnešní festival je vlastně taková oslava toho bohatství, které tady v Praze 4 máme," řekl Petr Štěpánek, starosta MČ Praha 4. 

Program byl nabitý hudbou, tancem a workshopy, ale nezapomnělo se ani na nejmenší, ani na exotické pochoutky. K ochutnání byly např. ty z Indie, Peru, Nigérie nebo Indonésie. Festival Kaleidoskop se mezi lidmi těší stále větší oblibě, a tak je jasné, že nás čeká mnoho dalších ročníků.

Reklama

Mohlo by Vás zajímat


Nejnovější zprávy PRAHA


Dnešní premiéry

Nejčtenější zprávy

Reklama

PR články

Laboratoře PVK

Více PR článků
Zavřít reklamu