Dětský den v Praze 3 přilákal stovky návštěvníků

  • 3. června 2018,
  • 18:34,
  • PRAHA 3,
  • Natálie Forsterová

Sportování pod širým nebem. Tak vypadal dětský den ve sportovním a rekreačním areálu Pražačka. Soutěže, atrakce i doprovodný program tam pro děti připravilo vedení Prahy 3. Návštěvníci se mohli naučit například cviky s vlastní vahou.

Reklama

Slunečné počasí, příjemná atmosféra a bohatý program. Tak vypadal dětský den, který se konal pod širým nebem ve sportovním a rekreačním areálu Pražačka. Akci tady uspořádala radnice Prahy 3. A to pod záštitou radní pro školství Jaroslavy Sukové.

"Je tady lovec světla, což je taková aktivita na postřeh, pak jsou tady vědomostní kvízy, je zde i divadélko, cvičí se tady aerobic, probíhá tady ukázka juda a jiných zájmových aktivit z Prahy 3," řekl Tomáš Ivanovič, produkční.

Děti se mohly také zdarma vyfotit ve fotostánku, ochutnat cukrovou vatu nebo si třeba vyzkoušet horolezeckou stěnu. A nejen to.

"Děti se naučí, po jaké straně se má chodit, že se chodí na zelenou a tak dále," řekl Filip Nový, stánek MČ Praha 3.

anketa

A k vidění byla i hasičská a policejní technika.

"U nás si mohou vyzkoušet výzbroj, co nosí strážníci, přilbu, štít, neprůstřelnou vestu a za námi můžete vidět naší techniku, motorky a služební vozidla," řekla Miroslava Pytlíková, zástupkyně ředitele městské policie MČ Praha 3.

Největší úspěch u dětských návštěvníků ale sklidily především nafukovací atrakce, které byly i přes extrémně teplé počasí stále zaplněné. 

Reklama

Mohlo by Vás zajímat


Nejnovější zprávy PRAHA


Nejčtenější zprávy

Reklama

PR články

Více PR článků
Zavřít reklamu