Koktejl party přilákala obyvatele Prahy 1

  • 10. srpna 2018,
  • 9:25,
  • PRAHA 1,
  • Jaroslav Šetlík

Další sousedské setkání uspořádala pro své obyvatele radnice Prahy 1. Tradiční Čaj o sedmé nebo Vostrý kafe tak vystřídala Koktejl party s doprovodným programem, hudbou a výstavou obrazů.

Reklama

Ani v těchto letních měsících nepřišli obyvatelé Prahy 1 o tradiční sousedské setkání. A tak Čaj o sedmé a Vostrý kafe vystřídala Koktejl party. 

"Praha 1 celoročně tradičně pořádá pro dámy a pány buď Vostrý kafe nebo Čaj o sedmé. Vzhledem k té letní přestávce jsme se rozhodli, protože je tady mnoho lidí, kteří na Praze 1 zůstávají a chtěli by se bavit, že uděláme dnešní podvečer," řekl Oldřich Lomecký, starosta MČ Praha 1.

Praha 1 pro své hosty připravila bohatý program, a tak kdo přišel, ten neměl šanci se nudit. 

"Bude nám tady hrát Dan Barták, bude tady ukázka výroby různých koktejlů, většinou nealkoholických. Budou tady ale samozřejmě i jiná zábavná čísla. Myslím si, že je tady takový eskamotér a kouzelník, takže si myslím, že lidé se budou bavit. Slouží to k tomu, abychom si trochu během toho léta také odpočinuli a připravili se, že od září zase pojedeme naplno," řekl Oldřich Lomecký.

K letní party neodmyslitelně patří také letní drinky. Jaké se v Praze 1 pili nejvíce? 

"Určitě mojito a nealko mojito. Limetka, třtinový cukr, máta, led nebo tříšť, v alkoholickém Havana, v nealkoholickém jen zalít sodou. Já mám radši jen přírodní, takže žádný sirup, jen tyto ingredience a promíchat, aby se spojily chutě," řekl Milan Bukovský, barman. 

Díky akci si tak mohli obyvatelé Prahy 1 zpříjemnit letní podvečer v prostorách Galerie 1, a to nejen koktejly, ale také podívanou na vystavené obrazy Kamila Lhotáka.

Reklama

Mohlo by Vás zajímat


Nejnovější zprávy PRAHA


Dnešní premiéry

Nejčtenější zprávy

Reklama

PR články

Laboratoře PVK

Více PR článků
Zavřít reklamu