• Načítám...
>

Army den v Atriu Flora nabídne průlet vrtulníků

  • 9. května 2024,
  • 9:28,
  • PRAHA,
  • Ondřej Švec

Rok se s rokem sešel a v Atriu Flora a přilehlém okolí proběhne další přehlídka české armády s názvem Army den. Konat se bude už posedmé a proběhne v sobotu 18. května od 9 do 18 hodin. Na návštěvníky čeká to nejzajímavější, co nabízí armádní technika včetně výzbroje a výstroje a těšit se mohou také na bohatý doprovodný program pro celou rodinu. Událost proběhne ve spolupráci s Armádou České republiky, Hradní stráží a Vojenskou policií.

Reklama

Do Atria Flora a přilehlého okolí se vrací oblíbená přehlídka české armády a vojenské techniky s názvem Army den. Proběhne už posedmé a návštěvníci se na ni mohou těšit v sobotu 18. května od 9 do 18 hodin.

Akce se koná se spolupráci s Armádou České republiky, Hradní stráží a Vojenskou policií.  Malí i velcí návštěvníci se budou moci na vlastní oči přesvědčit, jak vypadá a funguje nejmodernější a nejzajímavější výbava naší armády. 

Hlavním lákadlem bude bezpochyby vojenská technika. Těšit se můžete na obrněný transportér Pandur, samohybnou kanonovou houfnici Danu nebo obrněné kolové vozidlo TITUS. Zlatým hřebem letošního programu pak bude mimořádný průlet formace vrtulníků Mi-17 a W-3A Sokol.

A pokud dáváte přednost akci před pozorováním, tak pro vás je připravena airsoftová střelnice v prostoru obchodního centra. 

Na ty z vás, které láká kariéra profesionálního vojáka, se těší armádní náboráři, kteří návštěvníkům představí možnosti uplatnění v ozbrojených silách.

Pro celou rodinu je pak připravený bohatý doprovodný program. Vojáci předvedou ukázky boje zblízka, slaňování nebo výcvik armádních psů. Těšit se můžete i na přehlídku vojenských uniforem. Exhibiční vystoupení připravili příslušníci Čestné stráže Armády České republiky. Potkáte zde také celou řadu úspěšných armádních sportovců.

Přijďte v sobotu 18. května na Army den. Program bude více než pestrý a nabitý akcí, takže by byla škoda nebýt u toho! Akce je pro veřejnost zdarma. 

Reklama

Mohlo by Vás zajímat


Nejnovější zprávy PRAHA


Nejčtenější zprávy

Reklama

PR články

Více PR článků
Zavřít reklamu