Banner

V Praze 8 slavili Den dětí v pirátském duchu

05.06.2017 | PRAHA | PRAHA 8 | Lukáš Kubát

V Praze 8 se slavil den dětí. Program celého rodinného odpoledne se nesl v pirátském duchu. Úspěch mezi dětmi sklidila námořnická show i bublinková diskotéka.

Oslavit den dětí a zažít parádní dobrodružství mohly děti z Prahy 8. Program si pro ně společně připravilo vedení městské části, organizace Osmička pro rodinu a obchodního centra.

,,Dětský den byl na téma piráti a vůbec život na moři a pirátské dobrodružství. Děti měly několik stanovišť, kde plnily různé úkoly, vyplňovaly pirátskou mapu, sbíraly pirátské truhle, malovaly rybičky, běhaly v moří, a potom poznávaly vlajky. Takže všechno bylo tématicky zaměřené a ten, kdo splnil všechny stanoviště, tak si pak mohl dojít pro zmrzlinu," řekla Jana Solomonová, radní MČ Praha 8.

,,Máme čtyři stanoviště, která jsou tématicky zaměřená k pirátskému dni. To, co vidíte za mnou, je překážková dráha, kdy děti vozí poklad v kolečku, pak je ukládají do kouzelné truhly," řekla Kateřina Halfarová, organizátorka a ředitelka organizace Osmička pro rodinu.

,,Bohužel nás překvapilo počasí. Dnes jsme bohužel museli program posunout dovnitř. Máme zde šermířské vystoupení. Měli jsme zde dětské taneční vystoupení kroužku Fitness centrum fit to be, kde vystoupila děvčata za street dance a latinské tance," řekla Zuzana Vondrová, organizátorka OC Krakov. 

Dětem nevlídné počasí náladu nezkazilo a užívaly si všechny hry a soutěže, které pro ně byly připraveny. Všichni borci, kteří absolvovali deset pirátských disciplín, dostali nakonec i sladkou odměnu.

PR

LEO Expres očekává zájem o linku na Lipno

Alena Vitásková představila novou knihu Solární baroni

Andrej Babiš prezentoval svou novou knihu

Češi představují světově unikátní projekt