Banner

V Čakovicích volili Miss a Ideálního muže

07.04.2017 | PRAHA | PRAHA Čakovice | Lukáš Kubát

Mnoho středních škol chystá pro své žáky spoustu mimoškolních aktivit. Jedno z nich je i Střední odborná škola a učiliště z Čakovic.

Už počtrnácté se na čakovické Střední odborné škole a učilišti konala volba Miss a Ideálního muže.

"Žáci a žákyně nám předvedou svá umění, jaké je jejich hobby, vystrojí se na to a ukáží to, co bychom do nich ani neřekli," řekla Věra Nováková, pořadatelka a ředitelka SOŠ a SOU Praha - Čakovice.

V jedné z disciplín se nechali pořadatelé inspirovat i populární soutěží.

"Teď je velice aktuální soutěž Tvoje tvář má známý hlas, takže to bude Čakovická tvář má známý hlas, v tom se nechali inspirovat. Budou imitovat ty známé zpěváky," řekla Věra Nováková, pořadatelka a ředitelka SOŠ a SOU Praha - Čakovice.

Soutěží provázel Jan Čenský, a opravdu odborná byla i porota, ve které zasedli Hanka Křížková, Dana Morávková, Iva Huttnerová, nebo starosta Čakovic.

"Je to jedna z nejlepších akcí, která tato škola, Střední odborné učiliště v Praze - Čakovicích, organizuje. Je to skutečně unikátní, protože ti studenti vypadnou ze svého dennodenního programu a věnují se zábavě a já jim to přeji. Myslím si, že jsem už popáté nebo počtvrté na těchto volbách a každým rokem je to kreativnější," řekl Alexander Lochman, starosta MČ Praha - Čakovice.

To, jak se studentům převleky za známé zpěváky a zpěvačky povedly, můžete posoudit sami.

Miss se nakonec stala Monika Šmídová a ideálním mužem Marek Štrasr. Už teď se celá škola těší na jubilejní patnáctý ročník soutěže.  

PR

LEO Expres očekává zájem o linku na Lipno

Alena Vitásková představila novou knihu Solární baroni

Andrej Babiš prezentoval svou novou knihu

Češi představují světově unikátní projekt