Banner

Službu SMS - INFO využívá tisíce klientů PVK

09.01.2017 | PRAHA | Ostatní | PR článek

Díky službě SMS - info Pražských vodovodů a kanalizací dostalo v loňském roce téměř 29 tisíc pražských klientů na své telefony různé informace spojené s odběrem vody. Tuto službu poskytuje PVK svým zákazníkům zdarma, - stačí se pouze zaregistrovat.

Pražské vodovody a kanalizace začaly se svou info službou, tedy zasíláním SMS zpráv svým klientům, v roce 2007. O širokou škálu informací, které se týkají pitné vody, je mezi klienty stále rostoucí zájem.

"Je to služba, která se nám osvědčila, je to bezplatná služba. My zákazníkům ty informace posíláme přímo na jejich mobilní číslo, mohou si vyžádat informace z celé Prahy, z jednotlivé městské části, nebo z jedné, konkrétní ulice," řekl Tomáš Mrázek, tiskový mluvčí Pražských vodovodů a kanalizací.

SMS - INFO svým zákazníkům zasílá informace, které se týkají významné, plánované odstávky vody, velkých havárií vodovodního a kanalizačního potrubí, a také aktuální ceny vodného a stočného, a provozní dobu zákaznických center a call center.

"V loňském roce jsme odeslali více než 31 tisíc sms zpráv, a tu službu využívalo v loňském roce 28,5 tisíce zákazníků. V loňském roce počet stoupl o dva tisíce," řekl Tomáš Mrázek.

Zákazníci si tuto službu mohou objednat přes webové stránky pvk.cz, nebo přes zákaznickou linku PVK, a také v zákaznickém centru PVK, na adrese Dykova 3, Praha 10. 

PR

LEO Expres očekává zájem o linku na Lipno

Alena Vitásková představila novou knihu Solární baroni

Andrej Babiš prezentoval svou novou knihu

Češi představují světově unikátní projekt